مهدکودکهای شهر محلات

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر محلات

5 مرکز ثبت شده در شهر محلات

 
مهدکودک پرستو در شهر محلات

مهدکودک پرستو

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر محلات
آدرس :
مرکزی ، محلات ، خیابان امام خمینی کوچه شهیدان شاهرخی
 
 
مهدکودک نهال در شهر محلات

مهدکودک نهال

خصوصی روزانه
استان مرکزی شهر محلات
آدرس :
مرکزی ، محلات ، خیابان امام خمینی ، بالاتر از میدان آزادی کوچه فرهنگ 10
 
 
مهدکودک پرواز در شهر محلات

مهدکودک پرواز

خصوصی صبح و عصر
استان مرکزی شهر محلات
آدرس :
مرکزی ، محلات ، نیم ور ، خیابان طالقانی ، کوچه گلستان 9
 
 
مهدکودک امید در شهر محلات

مهدکودک امید

خصوصی روزانه
استان مرکزی شهر محلات
آدرس :
مرکزی ، محلات ، خیابان آیت اله مقدسی جنب کوچه گلبرگ
 
 
مهدکودک گلهای انقلاب در شهر محلات

مهدکودک گلهای انقلاب

خصوصی روزانه
استان مرکزی شهر محلات
آدرس :
مرکزی ، محلات ، میدان آزادی ، کوچه شهید بابک رضایی
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر محلات

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر محلات معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر محلات و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر محلات میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر محلات عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر محلات برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر محلات اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر محلات یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر محلات در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز محلات بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز محلات بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز محلات بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز محلات بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر محلات

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر محلات و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر محلات و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر محلات در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مرکزی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مرکزی متولی مهدکودک های استان مرکزی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر محلات بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر محلات و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر محلات می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر محلات کمک می کنیم.