درباره مهدرو

دایرکتوری جامع مهدکودکها و پیش دبستانی ها

نازنین دلدار
Mahdroo - مهدرو

تلاش میکنیم بهترین خدمات رو برای والدین و فرزندانشان فراهم کنیم. مهدرو سامانه ای برای اطمینان خاطر والدین از انتخاب صحیح بهترین مهدکودک و پیش دبستانی پس از جستجو و مقایسه با توجه به معیارهای شما خواهد بود.

نازنین دلدار

درباره مهدرو بیشتر بدانید

مهدرو پربیننده‌ترین سامانه اطلاعات مهدکودک ها و جامعه مجازی والدین و کودکان در سال 1387 و با برند مهدستان شروع به کار کرد و کامل ترین لیست مهدکودک ها و پیش دبستانی های کشور را گردآوری نمود؛ درسال 1399 با هدف گسترش خدمات از جمله راه اندازی سیستم آموزش آنلاین برای کودکان و سامانه آموزشی با تغییر برند و با نام جدید مهدرو (Mahdroo) آغاز به کار کرد.

همواره تلاش تیم مهدرو بر آن بوده که خدمات با استانداردهای بین المللی به صاحبان مهدکودکها و پیش دبستانی ها ارائه نموده و والدین کودک را در جهت یافتن بهترین مراکز و مقایسه مهدکودک ها و پیش دبستانی ها یاری نماید.

در حال حاضر مهدرو مورد اعتمادترین رسانه برخط معرفی مهدکودک های ایرانی است. سیستم جستجوی مهد پیشرفته و اطلاعات کامل و نقاط مشخص شده مهدکودک ها برروی نقشه و ارائه برنامه هفتگی ، برنامه غذایی و اطلاعات آماری ازجمله موارد متمایزکننده مهدرو با دیگر سایت های مرتبط در حوزه مهدکودک و پیش دبستانی میباشد.

شروع فعالیت
1387
کارمندان
12
مراکز
18000+
جستجو
25M+

تیم مهدرو

در کنار شما هستیم تا کمک کنیم دغدغه های شما را برای یافتن بهترین مهدکودک و پیش دبستانی کم کنیم.