مهدکودکهای شهر آشتیان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر آشتیان

3 مرکز ثبت شده در شهر آشتیان

 
مهدکودک ستایش در شهر آشتیان

مهدکودک ستایش

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر آشتیان
آدرس :
مرکزی ، آشتیان ، روستای سیاوشان
 
 
مهدکودک پروانه در شهر آشتیان

مهدکودک پروانه

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر آشتیان
آدرس :
مرکزی ، آشتیان ، روستای کردیجان
 
 
مهدکودک بشری در شهر آشتیان

مهدکودک بشری

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر آشتیان
آدرس :
مرکزی ، آشتیان ، روستای سیاوشان ساختمان کتابخانه عمومی روستا
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آشتیان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر آشتیان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر آشتیان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر آشتیان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر آشتیان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر آشتیان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر آشتیان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر آشتیان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آشتیان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز آشتیان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز آشتیان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز آشتیان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز آشتیان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر آشتیان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر آشتیان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر آشتیان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر آشتیان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مرکزی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مرکزی متولی مهدکودک های استان مرکزی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر آشتیان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر آشتیان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر آشتیان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر آشتیان کمک می کنیم.