مهدکودکهای شهر تفرش

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر تفرش

3 مرکز ثبت شده در شهر تفرش

 
مهدکودک بهاران در شهر تفرش

مهدکودک بهاران

خصوصی صبح و عصر
استان مرکزی شهر تفرش
آدرس :
مرکزی ، تفرش ، تفرش ، خیابان آیت اله سعیدی ، پیچ کاریابی ، کوچه فرهنگ
 
 
مهدکودک رستاک در شهر تفرش

مهدکودک رستاک

خصوصی صبح و عصر
استان مرکزی شهر تفرش
آدرس :
مرکزی ، تفرش ، تفرش ، فم ، خیابان شهدا کوچه حقیقت
 
 
مهدکودک روژان در شهر تفرش

مهدکودک روژان

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر تفرش
آدرس :
مرکزی ، تفرش ، کوی امام ، خیابان 45 متری پاسداران
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر تفرش

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر تفرش معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر تفرش و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر تفرش میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر تفرش عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر تفرش برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر تفرش اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر تفرش یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر تفرش در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز تفرش بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز تفرش بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز تفرش بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز تفرش بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر تفرش

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر تفرش و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر تفرش و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر تفرش در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مرکزی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مرکزی متولی مهدکودک های استان مرکزی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر تفرش بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر تفرش و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر تفرش می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر تفرش کمک می کنیم.