مهدکودکهای شهر زرندیه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر زرندیه

3 مرکز ثبت شده در شهر زرندیه

 
مهدکودک ستاره کوچولو در شهر زرندیه

مهدکودک ستاره کوچولو

خصوصی روزانه
استان مرکزی شهر زرندیه
آدرس :
مرکزی ، زرندیه ، مامونیه ، خ کاشانی ، نهضت6
 
 
مهدکودک پارمیس در شهر زرندیه

مهدکودک پارمیس

خصوصی صبح
استان مرکزی شهر زرندیه
آدرس :
مرکزی ، زرندیه ، مامونیه میدان شهرداری خیابان سعدی
 
 
مهدکودک گلهای بهشت در شهر زرندیه

مهدکودک گلهای بهشت

خصوصی صبح و عصر
استان مرکزی شهر زرندیه
آدرس :
مرکزی ، زرندیه ، پرندک بلوار ولیعصر(عج) خیابان اندیشه نبش خیابان معلم
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر زرندیه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر زرندیه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر زرندیه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر زرندیه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر زرندیه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر زرندیه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر زرندیه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر زرندیه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر زرندیه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز زرندیه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز زرندیه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز زرندیه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز زرندیه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر زرندیه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر زرندیه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر زرندیه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر زرندیه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مرکزی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مرکزی متولی مهدکودک های استان مرکزی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر زرندیه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر زرندیه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر زرندیه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر زرندیه کمک می کنیم.