مهدکودکهای دو ستاره شهر زنجان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های دو ستاره شهر زنجان

4 مرکز ثبت شده دو ستاره در شهر زنجان

 
مهدکودک نوگلان در شهر زنجان

مهدکودک نوگلان

خصوصی صبح و عصر
استان زنجان شهر زنجان
آدرس :
زنجان ، زنجان ، زنجان میدان ولیعصر ورودی اورژانس
 
 
مهدکودک حنانه در شهر زنجان

مهدکودک حنانه

خصوصی روزانه
استان زنجان شهر زنجان
آدرس :
زنجان ، زنجان ، روستای اسفجین ، واقع درجاده زنجان تبریز
 
 
مهدکودک مائده در شهر زنجان

مهدکودک مائده

خصوصی روزانه
استان زنجان شهر زنجان
آدرس :
زنجان ، زنجان ، شهرک کارمندان فاز 2 انتهای خیابان 11 غربی
 
 
مهدکودک یاسین در شهر زنجان

مهدکودک یاسین

خصوصی صبح
استان زنجان شهر زنجان
آدرس :
زنجان ، زنجان ، استان زنجان ، شهرزنجان ، روستادواسب
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر زنجان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی دو ستاره در شهر زنجان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر زنجان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های دو ستاره در شهر زنجان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی دو ستاره خوب در شهر زنجان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر زنجان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های دو ستاره شهر زنجان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک دو ستاره در شهر زنجان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر زنجان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز دو ستاره زنجان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز دو ستاره زنجان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز زنجان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز دو ستاره زنجان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز دو ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر زنجان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر زنجان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های دو ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر زنجان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های دو ستاره شهر زنجان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان زنجان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان زنجان متولی مهدکودک های استان زنجان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های دو ستاره شهر زنجان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های دو ستاره شهر زنجان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر زنجان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر زنجان کمک می کنیم.