مهدکودکهای دو ستاره شهر طرقبه شاندیز

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های دو ستاره شهر طرقبه شاندیز

4 مرکز ثبت شده دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز

 
مهدکودک به آفرین در شهر طرقبه شاندیز

مهدکودک به آفرین

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر طرقبه شاندیز
آدرس :
خراسان رضوی ، طرقبه شاندیز ، دهنو مدرس 4غربی دانشگاه 5
 
 
مهدکودک حوریا در شهر طرقبه شاندیز

مهدکودک حوریا

خصوصی صبح
استان خراسان رضوی شهر طرقبه شاندیز
آدرس :
خراسان رضوی ، طرقبه شاندیز ، روستای سرآسیاب
 
 
مهدکودک شاپرک در شهر طرقبه شاندیز

مهدکودک شاپرک

خصوصی صبح
استان خراسان رضوی شهر طرقبه شاندیز
آدرس :
خراسان رضوی ، طرقبه شاندیز ، روستای جاغرق
 
 
مهدکودک باغ بهشت در شهر طرقبه شاندیز

مهدکودک باغ بهشت

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر طرقبه شاندیز
آدرس :
خراسان رضوی ، طرقبه شاندیز ، شاندیز روستای حصارسرخ
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر طرقبه شاندیز

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر طرقبه شاندیز و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی دو ستاره خوب در شهر طرقبه شاندیز عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر طرقبه شاندیز برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های دو ستاره شهر طرقبه شاندیز اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر طرقبه شاندیز در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز دو ستاره طرقبه شاندیز بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز دو ستاره طرقبه شاندیز بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز طرقبه شاندیز بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز دو ستاره طرقبه شاندیز بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز دو ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر طرقبه شاندیز

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های دو ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر طرقبه شاندیز و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های دو ستاره شهر طرقبه شاندیز در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی متولی مهدکودک های استان خراسان رضوی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های دو ستاره شهر طرقبه شاندیز بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های دو ستاره شهر طرقبه شاندیز و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر طرقبه شاندیز می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر طرقبه شاندیز کمک می کنیم.