مهدکودکهای شهر طالقان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر طالقان

2 مرکز ثبت شده در شهر طالقان

 
مهدکودک باران در شهر طالقان

مهدکودک باران

خصوصی صبح و عصر
استان البرز شهر طالقان
آدرس :
البرز ، طالقان ، طالقان ، شهرک خیابان بسیج کوچه وروند 1 پلاک 2 ، 02644723468
 
 
مهدکودک کندو در شهر طالقان

مهدکودک کندو

خصوصی صبح و عصر
استان البرز شهر طالقان
آدرس :
البرز ، طالقان ، طالقان شهرک به سمت مصلی ضلع جنوب غربی دبستان پسرانه شهید صدراله صادقیان
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر طالقان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر طالقان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر طالقان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر طالقان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر طالقان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر طالقان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر طالقان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر طالقان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر طالقان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز طالقان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز طالقان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز طالقان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز طالقان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر طالقان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر طالقان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر طالقان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر طالقان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان البرز بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان البرز متولی مهدکودک های استان البرز می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر طالقان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر طالقان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر طالقان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر طالقان کمک می کنیم.