مهدکودکهای شهر سرخه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر سرخه

3 مرکز ثبت شده در شهر سرخه

 
مهدکودک شاپرک‌ها در شهر سرخه

مهدکودک شاپرک‌ها

خصوصی صبح
استان سمنان شهر سرخه
آدرس :
سمنان ، سرخه ، سرخه ، میدان بهشتی ، بلوار بسیج ، روبروی اداره گاز شهرستان
 
 
مهدکودک ارمغان در شهر سرخه

مهدکودک ارمغان

خصوصی صبح
استان سمنان شهر سرخه
آدرس :
سمنان ، سرخه ، سرخه ، خیابان ارسطو ، پلاک 29
 
 
مهدکودک ریحانه در شهر سرخه

مهدکودک ریحانه

خصوصی صبح
استان سمنان شهر سرخه
آدرس :
سمنان ، سرخه ، سرخه ، روستای مومن آباد ، دبستان شهید سبوحی
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سرخه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر سرخه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر سرخه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر سرخه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر سرخه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر سرخه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر سرخه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر سرخه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سرخه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز سرخه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز سرخه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز سرخه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز سرخه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر سرخه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سرخه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر سرخه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر سرخه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان سمنان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان سمنان متولی مهدکودک های استان سمنان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر سرخه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر سرخه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سرخه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر سرخه کمک می کنیم.