مهدکودکهای شهر سلطانیه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر سلطانیه

1 مرکز ثبت شده در شهر سلطانیه

 
مهدکودک رنگین کمان در شهر سلطانیه

مهدکودک رنگین کمان

خصوصی روزانه
استان زنجان شهر سلطانیه
آدرس :
زنجان ، سلطانیه ، سلطانیه خیابان کمربندی وحدت جنب نانوایی پلاک 168
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سلطانیه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر سلطانیه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر سلطانیه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر سلطانیه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر سلطانیه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر سلطانیه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر سلطانیه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر سلطانیه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سلطانیه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز سلطانیه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز سلطانیه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز سلطانیه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز سلطانیه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر سلطانیه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سلطانیه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر سلطانیه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر سلطانیه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان زنجان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان زنجان متولی مهدکودک های استان زنجان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر سلطانیه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر سلطانیه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سلطانیه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر سلطانیه کمک می کنیم.