مهدکودکهای شهر سیمرغ

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر سیمرغ

1 مرکز ثبت شده در شهر سیمرغ

 
مهدکودک قاصدک در شهر سیمرغ

مهدکودک قاصدک

خصوصی صبح
استان مازندران شهر سیمرغ
آدرس :
مازندران ، سیمرغ ، سیمرغ ، خیابان مخابرات ، جنب اداره برق ، ابتدای کوچه جهانیان
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سیمرغ

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر سیمرغ معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر سیمرغ و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر سیمرغ میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر سیمرغ عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر سیمرغ برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر سیمرغ اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر سیمرغ یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سیمرغ در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز سیمرغ بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز سیمرغ بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز سیمرغ بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز سیمرغ بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر سیمرغ

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سیمرغ و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر سیمرغ و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر سیمرغ در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مازندران بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مازندران متولی مهدکودک های استان مازندران می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر سیمرغ بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر سیمرغ و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سیمرغ می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر سیمرغ کمک می کنیم.