مهدکودکهای شهر ششتمد

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر ششتمد

2 مرکز ثبت شده در شهر ششتمد

 
مهدکودک طراوت ششتمد در شهر ششتمد

مهدکودک طراوت ششتمد

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر ششتمد
آدرس :
خراسان رضوی ، ششتمد ، ششتمد خیابان طراوت
 
 
مهدکودک قصر کودک در شهر ششتمد

مهدکودک قصر کودک

خصوصی صبح
استان خراسان رضوی شهر ششتمد
آدرس :
خراسان رضوی ، ششتمد ، بخش ششتمد روستای تندک
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ششتمد

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر ششتمد معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر ششتمد و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر ششتمد میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر ششتمد عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر ششتمد برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر ششتمد اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر ششتمد یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ششتمد در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز ششتمد بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز ششتمد بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز ششتمد بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز ششتمد بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر ششتمد

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ششتمد و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر ششتمد و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر ششتمد در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی متولی مهدکودک های استان خراسان رضوی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر ششتمد بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر ششتمد و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ششتمد می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر ششتمد کمک می کنیم.