مهدکودکهای بدون ستاره شهر شاهرود

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های بدون ستاره شهر شاهرود

4 مرکز ثبت شده بدون ستاره در شهر شاهرود

 
مهدکودک آرامیس در شهر شاهرود

مهدکودک آرامیس

خصوصی روزانه
استان سمنان شهر شاهرود
آدرس :
سمنان ، شاهرود ، شهرک انقلاب خیابان شهید سعیدی کوچه 22 پلاک 7
 
 
مهدکودک فرهومند در شهر شاهرود

مهدکودک فرهومند

خصوصی روزانه
استان سمنان شهر شاهرود
آدرس :
سمنان ، شاهرود ، خیابان ابن سینا ، کوچه موذی ، انتهای کوچه بن بست
 
 
مهدکودک قد و نیم قد در شهر شاهرود

مهدکودک قد و نیم قد

خصوصی روزانه
استان سمنان شهر شاهرود
آدرس :
سمنان ، شاهرود ، خیابان تهران دانشگاه آزاد اسلامی
 
 
مهدکودک مرکز رفاه کودک و خانواده تیپ(2)آرمان در شهر شاهرود

مهدکودک مرکز رفاه کودک و خانواده تیپ(2)آرمان

خصوصی روزانه
استان سمنان شهر شاهرود
آدرس :
سمنان ، شاهرود ، خیابان رزمندگان ، روبروی شرکت سیمان ، پلاک 50
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر شاهرود

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی بدون ستاره در شهر شاهرود معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر شاهرود و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های بدون ستاره در شهر شاهرود میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی بدون ستاره خوب در شهر شاهرود عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر شاهرود برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های بدون ستاره شهر شاهرود اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک بدون ستاره در شهر شاهرود یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر شاهرود در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز بدون ستاره شاهرود بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز بدون ستاره شاهرود بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز شاهرود بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز بدون ستاره شاهرود بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز بدون ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر شاهرود

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر شاهرود و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های بدون ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر شاهرود و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های بدون ستاره شهر شاهرود در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان سمنان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان سمنان متولی مهدکودک های استان سمنان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های بدون ستاره شهر شاهرود بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های بدون ستاره شهر شاهرود و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر شاهرود می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر شاهرود کمک می کنیم.