مهدکودکهای شهر سواد کوه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر سواد کوه

5 مرکز ثبت شده در شهر سواد کوه

 
مهدکودک متین در شهر سواد کوه

مهدکودک متین

خصوصی روزانه
استان مازندران شهر سواد کوه
آدرس :
مازندران ، سواد کوه ، سوادکوه ، زیراب ، خیابان ازادی ، جنب مطب دکتر ابراهیمان
 
 
مهدکودک شکوفه های انتظار در شهر سواد کوه

مهدکودک شکوفه های انتظار

خصوصی صبح
استان مازندران شهر سواد کوه
آدرس :
مازندران ، سواد کوه ، پل سفید ، شهرک قدس جنب مدرسه چماران
 
 
مهدکودک شاپرک در شهر سواد کوه

مهدکودک شاپرک

خصوصی صبح
استان مازندران شهر سواد کوه
آدرس :
مازندران ، سواد کوه ، زیراب ، روبروی باشگاه شهید احمدی جنب اداره تبلیغات اسلامی
 
 
مهدکودک دنیای رنگین در شهر سواد کوه

مهدکودک دنیای رنگین

خصوصی صبح
استان مازندران شهر سواد کوه
آدرس :
مازندران ، سواد کوه ، زیراب ، بیست متری ، کوچه شهید ذوالفقاری
 
 
مهدکودک سایه مادر در شهر سواد کوه

مهدکودک سایه مادر

خصوصی صبح
استان مازندران شهر سواد کوه
آدرس :
مازندران ، سواد کوه ، پل سفید خیابان ارامگاه
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سواد کوه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر سواد کوه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر سواد کوه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر سواد کوه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر سواد کوه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر سواد کوه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر سواد کوه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر سواد کوه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر سواد کوه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز سواد کوه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز سواد کوه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز سواد کوه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز سواد کوه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر سواد کوه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سواد کوه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر سواد کوه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر سواد کوه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان مازندران بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان مازندران متولی مهدکودک های استان مازندران می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر سواد کوه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر سواد کوه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر سواد کوه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر سواد کوه کمک می کنیم.