مهدکودکهای دو ستاره شهر رضوانشهر

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های دو ستاره شهر رضوانشهر

4 مرکز ثبت شده دو ستاره در شهر رضوانشهر

 
مهدکودک دیناچال در شهر رضوانشهر

مهدکودک دیناچال

خصوصی روزانه
استان گیلان شهر رضوانشهر
آدرس :
گیلان ، رضوانشهر ، پره سر ، دیناچال ، بارار چه جنب پست بانک
 
 
مهدکودک پره سر در شهر رضوانشهر

مهدکودک پره سر

خصوصی روزانه
استان گیلان شهر رضوانشهر
آدرس :
گیلان ، رضوانشهر ، رضوانشهر ، پره سر ، دیناچال روبروی مدرسه شهید غلامی
 
 
مهدکودک شادی در شهر رضوانشهر

مهدکودک شادی

خصوصی روزانه
استان گیلان شهر رضوانشهر
آدرس :
گیلان ، رضوانشهر ، رضوانشهر ، پونل شهرک بام سبز ، خ گلسار دوم
 
 
مهدکودک گلهای بنفشه در شهر رضوانشهر

مهدکودک گلهای بنفشه

خصوصی روزانه
استان گیلان شهر رضوانشهر
آدرس :
گیلان ، رضوانشهر ، رضوانشهر پره سر ، سه راه احمد کوچه محبت
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر رضوانشهر

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی دو ستاره در شهر رضوانشهر معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر رضوانشهر و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های دو ستاره در شهر رضوانشهر میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی دو ستاره خوب در شهر رضوانشهر عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر رضوانشهر برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های دو ستاره شهر رضوانشهر اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک دو ستاره در شهر رضوانشهر یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر رضوانشهر در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز دو ستاره رضوانشهر بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز دو ستاره رضوانشهر بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز رضوانشهر بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز دو ستاره رضوانشهر بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز دو ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر رضوانشهر

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر رضوانشهر و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های دو ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر رضوانشهر و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های دو ستاره شهر رضوانشهر در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان گیلان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان گیلان متولی مهدکودک های استان گیلان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های دو ستاره شهر رضوانشهر بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های دو ستاره شهر رضوانشهر و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر رضوانشهر می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر رضوانشهر کمک می کنیم.