مهدکودکهای شهر قصرشیرین

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر قصرشیرین

2 مرکز ثبت شده در شهر قصرشیرین

 
مهدکودک پانیک در شهر قصرشیرین

مهدکودک پانیک

خصوصی روزانه
استان کرمانشاه شهر قصرشیرین
آدرس :
کرمانشاه ، قصرشیرین ، خیابان راه کربلا ، جنب بانک تجارت
 
 
مهدکودک ستاره های کوچولو در شهر قصرشیرین

مهدکودک ستاره های کوچولو

خصوصی صبح
استان کرمانشاه شهر قصرشیرین
آدرس :
کرمانشاه ، قصرشیرین ، خیابان راه کربلا ، جنب اداره آموزش وپرورش
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر قصرشیرین

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر قصرشیرین معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر قصرشیرین و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر قصرشیرین میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر قصرشیرین عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر قصرشیرین برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر قصرشیرین اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر قصرشیرین یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر قصرشیرین در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز قصرشیرین بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز قصرشیرین بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز قصرشیرین بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز قصرشیرین بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر قصرشیرین

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر قصرشیرین و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر قصرشیرین و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر قصرشیرین در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان کرمانشاه بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان کرمانشاه متولی مهدکودک های استان کرمانشاه می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر قصرشیرین بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر قصرشیرین و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر قصرشیرین می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر قصرشیرین کمک می کنیم.