مهدکودکهای شهر پیشوا

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر پیشوا

5 مرکز ثبت شده در شهر پیشوا

 
مهدکودک مریم در شهر پیشوا

مهدکودک مریم

خصوصی صبح و عصر
استان تهران شهر پیشوا
آدرس :
تهران ، پیشوا ، پیشوا شهرک اردستانی نبش پرواز6 پ 15
 
 
مهدکودک چشمه در شهر پیشوا

مهدکودک چشمه

خصوصی صبح و عصر
استان تهران شهر پیشوا
آدرس :
تهران ، پیشوا ، میدان شهید چمران ، بلوار راه آهن ، کوچه شهید نادی ، پ 30
 
 
مهدکودک مهر آنا در شهر پیشوا

مهدکودک مهر آنا

خصوصی روزانه
استان تهران شهر پیشوا
آدرس :
تهران ، پیشوا ، پیشوا خ 15 خرداد کوچه ولیعصر
 
 
مهدکودک مروارید سفید در شهر پیشوا

مهدکودک مروارید سفید

خصوصی روزانه
استان تهران شهر پیشوا
آدرس :
تهران ، پیشوا ، پیشوا شهرک نقش جهان فاز یک خیابان گلستان شمالی کوی گلستان5پلاک3
 
 
مهدکودک غنچه های مینو در شهر پیشوا

مهدکودک غنچه های مینو

خصوصی روزانه
استان تهران شهر پیشوا
آدرس :
تهران ، پیشوا ، خیابان امام، ابتدای فاز اول شهید مهتدی، خیابان مبارز، کوی مقداد، پلاک4
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر پیشوا

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر پیشوا معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر پیشوا و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر پیشوا میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر پیشوا عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر پیشوا برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر پیشوا اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر پیشوا یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر پیشوا در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز پیشوا بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز پیشوا بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز پیشوا بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز پیشوا بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر پیشوا

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر پیشوا و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر پیشوا و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر پیشوا در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان تهران متولی مهدکودک های استان تهران می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر پیشوا بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر پیشوا و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر پیشوا می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر پیشوا کمک می کنیم.