مهدکودکهای بدون ستاره شهر مینودشت

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های بدون ستاره شهر مینودشت

3 مرکز ثبت شده بدون ستاره در شهر مینودشت

 
مهدکودک شاپرک در شهر مینودشت

مهدکودک شاپرک

خصوصی صبح و عصر
استان گلستان شهر مینودشت
آدرس :
گلستان ، مینودشت ، شهرک رزمندگان ، 24 متری دوم، نرسیده به شهریار 10
 
 
مهدکودک گل نرگس در شهر مینودشت

مهدکودک گل نرگس

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر مینودشت
آدرس :
گلستان ، مینودشت ، خیابان ولیعصر روبروی تالار وحدت
 
 
مهدکودک ترانه مهر در شهر مینودشت

مهدکودک ترانه مهر

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر مینودشت
آدرس :
گلستان ، مینودشت ، روستای پس پشته جنب ایستگاه
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر مینودشت

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی بدون ستاره در شهر مینودشت معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر مینودشت و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های بدون ستاره در شهر مینودشت میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی بدون ستاره خوب در شهر مینودشت عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر مینودشت برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های بدون ستاره شهر مینودشت اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک بدون ستاره در شهر مینودشت یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر مینودشت در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز بدون ستاره مینودشت بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز بدون ستاره مینودشت بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز مینودشت بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز بدون ستاره مینودشت بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز بدون ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر مینودشت

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر مینودشت و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های بدون ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر مینودشت و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های بدون ستاره شهر مینودشت در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان گلستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان گلستان متولی مهدکودک های استان گلستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های بدون ستاره شهر مینودشت بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های بدون ستاره شهر مینودشت و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر مینودشت می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر مینودشت کمک می کنیم.