مهدکودکهای شهر مراوه تپه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر مراوه تپه

3 مرکز ثبت شده در شهر مراوه تپه

 
مهدکودک پامچال در شهر مراوه تپه

مهدکودک پامچال

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر مراوه تپه
آدرس :
گلستان ، مراوه تپه ، روستای گلیداغ ، خ:امام خمینی
 
 
مهدکودک آشیانه در شهر مراوه تپه

مهدکودک آشیانه

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر مراوه تپه
آدرس :
گلستان ، مراوه تپه ، مراوه تپه ، خ: شهید ایوب ، ک: نور2
 
 
مهدکودک سلوی در شهر مراوه تپه

مهدکودک سلوی

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر مراوه تپه
آدرس :
گلستان ، مراوه تپه ، مراوه تپه ، خ: قویدل ، ک: آزاردی 4
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر مراوه تپه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر مراوه تپه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر مراوه تپه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر مراوه تپه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر مراوه تپه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر مراوه تپه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر مراوه تپه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر مراوه تپه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر مراوه تپه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز مراوه تپه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز مراوه تپه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز مراوه تپه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز مراوه تپه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر مراوه تپه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر مراوه تپه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر مراوه تپه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر مراوه تپه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان گلستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان گلستان متولی مهدکودک های استان گلستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر مراوه تپه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر مراوه تپه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر مراوه تپه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر مراوه تپه کمک می کنیم.