مهدکودکهای یک ستاره شهر ماهنشان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های یک ستاره شهر ماهنشان

0 مرکز ثبت شده یک ستاره در شهر ماهنشان

متاسفانه مهدکودک یک ستاره در شهر ماهنشان وجود ندارد!

مهدکودک های شهر ماهنشان

 
مهدکودک فرشتگان در شهر ماهنشان

مهدکودک فرشتگان

خصوصی صبح
استان زنجان شهر ماهنشان
آدرس :
زنجان ، ماهنشان ، ماهنشان ، خیابان امام خمینی ، روبروی مصلی
 
 
مهدکودک گلشن در شهر ماهنشان

مهدکودک گلشن

خصوصی صبح
استان زنجان شهر ماهنشان
آدرس :
زنجان ، ماهنشان ، زنجان ، ماهنشان ، خ 15 خرداد ، کوچه بوستان 4 طبقه همکف
 
 
مهدکودک شکوفه های گل نرگس در شهر ماهنشان

مهدکودک شکوفه های گل نرگس

خصوصی صبح و عصر
استان زنجان شهر ماهنشان
آدرس :
زنجان ، ماهنشان ، خیابان شیخ باقر محمدی ، خیابان معلم
 

نتیجه ای پیدا نشد!

مهدکودک یک ستاره ماهنشان

متاسفانه در حال حاضر در اطلاعات ثبت شده سایت مهدرو هیچ مرکز یک ستاره ای وجود ندارد.

برای مشاهده لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ماهنشان روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ماهنشان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی یک ستاره در شهر ماهنشان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر ماهنشان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های یک ستاره در شهر ماهنشان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی یک ستاره خوب در شهر ماهنشان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر ماهنشان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های یک ستاره شهر ماهنشان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک یک ستاره در شهر ماهنشان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ماهنشان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز یک ستاره ماهنشان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز یک ستاره ماهنشان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز ماهنشان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز یک ستاره ماهنشان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز یک ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر ماهنشان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک یک ستاره در شهر ماهنشان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های یک ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر ماهنشان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های یک ستاره شهر ماهنشان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان زنجان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان زنجان متولی مهدکودک های استان زنجان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های یک ستاره شهر ماهنشان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های یک ستاره شهر ماهنشان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک یک ستاره در شهر ماهنشان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر ماهنشان کمک می کنیم.