مهدکودکهای شهر کوهسرخ

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر کوهسرخ

5 مرکز ثبت شده در شهر کوهسرخ

 
مهدکودک قائم علی آباد در شهر کوهسرخ

مهدکودک قائم علی آباد

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر کوهسرخ
آدرس :
خراسان رضوی ، کوهسرخ ، روستای علی آباد ، کوهسرخ
 
 
مهدکودک هدایت در شهر کوهسرخ

مهدکودک هدایت

خصوصی صبح
استان خراسان رضوی شهر کوهسرخ
آدرس :
خراسان رضوی ، کوهسرخ ، روستای موشک کوهسرخ
 
 
مهدکودک دردانه در شهر کوهسرخ

مهدکودک دردانه

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر کوهسرخ
آدرس :
خراسان رضوی ، کوهسرخ ، روستای ایور کوهسرخ
 
 
مهدکودک ریحانه ولایت در شهر کوهسرخ

مهدکودک ریحانه ولایت

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر کوهسرخ
آدرس :
خراسان رضوی ، کوهسرخ ، کوهسرخ ، ریوش خیابان سرو 13
 
 
مهدکودک سارینا در شهر کوهسرخ

مهدکودک سارینا

خصوصی روزانه
استان خراسان رضوی شهر کوهسرخ
آدرس :
خراسان رضوی ، کوهسرخ ، روستای کوشه کوهسرخ
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر کوهسرخ

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر کوهسرخ معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر کوهسرخ و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر کوهسرخ میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر کوهسرخ عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر کوهسرخ برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر کوهسرخ اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر کوهسرخ یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر کوهسرخ در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز کوهسرخ بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز کوهسرخ بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز کوهسرخ بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز کوهسرخ بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر کوهسرخ

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر کوهسرخ و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر کوهسرخ و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر کوهسرخ در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی متولی مهدکودک های استان خراسان رضوی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر کوهسرخ بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر کوهسرخ و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر کوهسرخ می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر کوهسرخ کمک می کنیم.