مهدکودکهای شهر کوهبنان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر کوهبنان

5 مرکز ثبت شده در شهر کوهبنان

 
مهدکودک غنچه های زندگی در شهر کوهبنان

مهدکودک غنچه های زندگی

خصوصی روزانه
استان کرمان شهر کوهبنان
آدرس :
کرمان ، کوهبنان ، خ شریعتی کوچه شماره 7 ( پشت ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره))111411
 
 
مهدکودک فاطمیه در شهر کوهبنان

مهدکودک فاطمیه

خصوصی روزانه
استان کرمان شهر کوهبنان
آدرس :
کرمان ، کوهبنان ، کیانشهر ، خ امام خمینی کوچه شماره 2
 
 
مهدکودک داراسارا در شهر کوهبنان

مهدکودک داراسارا

خصوصی روزانه
استان کرمان شهر کوهبنان
آدرس :
کرمان ، کوهبنان ، روستای جورکوچه شهید محمد حسنی
 
 
مهدکودک ادیب در شهر کوهبنان

مهدکودک ادیب

خصوصی روزانه
استان کرمان شهر کوهبنان
آدرس :
کرمان ، کوهبنان ، کوهبنان میدان شهدا بلوار شهدا جنب کارواش مهد ادیب
 
 
مهدکودک ثناء در شهر کوهبنان

مهدکودک ثناء

خصوصی روزانه
استان کرمان شهر کوهبنان
آدرس :
کرمان ، کوهبنان ، کوهبنان بلوارامام ک عمار
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر کوهبنان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر کوهبنان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر کوهبنان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر کوهبنان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر کوهبنان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر کوهبنان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر کوهبنان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر کوهبنان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر کوهبنان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز کوهبنان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز کوهبنان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز کوهبنان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز کوهبنان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر کوهبنان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر کوهبنان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر کوهبنان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر کوهبنان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان کرمان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان کرمان متولی مهدکودک های استان کرمان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر کوهبنان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر کوهبنان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر کوهبنان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر کوهبنان کمک می کنیم.