مهدکودکهای شهر خدا آفرین

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر خدا آفرین

5 مرکز ثبت شده در شهر خدا آفرین

 
مهدکودک آراز در شهر خدا آفرین

مهدکودک آراز

خصوصی صبح و عصر
استان آذربایجان شرقی شهر خدا آفرین
آدرس :
آذربایجان شرقی ، خدا آفرین ، خداآفرین شهرک جانانلو
 
 
مهدکودک شرفه در شهر خدا آفرین

مهدکودک شرفه

خصوصی صبح و عصر
استان آذربایجان شرقی شهر خدا آفرین
آدرس :
آذربایجان شرقی ، خدا آفرین ، شهرستان خداآفرین بخش گرمادوز روستای شرفه
 
 
مهدکودک شادی در شهر خدا آفرین

مهدکودک شادی

خصوصی صبح و عصر
استان آذربایجان شرقی شهر خدا آفرین
آدرس :
آذربایجان شرقی ، خدا آفرین ، خداافرین ، بخش گرمادوز ، روستای لاریجان
 
 
مهدکودک غنچه لر در شهر خدا آفرین

مهدکودک غنچه لر

خصوصی صبح و عصر
استان آذربایجان شرقی شهر خدا آفرین
آدرس :
آذربایجان شرقی ، خدا آفرین ، خداافرین شهرک جانانلو
 
 
مهدکودک اسما در شهر خدا آفرین

مهدکودک اسما

خصوصی صبح و عصر
استان آذربایجان شرقی شهر خدا آفرین
آدرس :
آذربایجان شرقی ، خدا آفرین ، خداافرین .شهرخمارلو.
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر خدا آفرین

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر خدا آفرین معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر خدا آفرین و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر خدا آفرین میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر خدا آفرین عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر خدا آفرین برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر خدا آفرین اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر خدا آفرین یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر خدا آفرین در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز خدا آفرین بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز خدا آفرین بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز خدا آفرین بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز خدا آفرین بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر خدا آفرین

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر خدا آفرین و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر خدا آفرین و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر خدا آفرین در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی متولی مهدکودک های استان آذربایجان شرقی می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر خدا آفرین بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر خدا آفرین و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر خدا آفرین می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر خدا آفرین کمک می کنیم.