مهدکودکهای شهر ایجرود

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر ایجرود

3 مرکز ثبت شده در شهر ایجرود

 
مهدکودک گلستان در شهر ایجرود

مهدکودک گلستان

خصوصی صبح
استان زنجان شهر ایجرود
آدرس :
زنجان ، ایجرود ، روستای سعیداباد
 
 
مهدکودک پریا در شهر ایجرود

مهدکودک پریا

خصوصی صبح
استان زنجان شهر ایجرود
آدرس :
زنجان ، ایجرود ، ایجرود ، زرین رود
 
 
مهدکودک موعود در شهر ایجرود

مهدکودک موعود

خصوصی صبح
استان زنجان شهر ایجرود
آدرس :
زنجان ، ایجرود ، شهر حلب خیابان امام کوچه رستمی
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ایجرود

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر ایجرود معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر ایجرود و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر ایجرود میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر ایجرود عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر ایجرود برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر ایجرود اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر ایجرود یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ایجرود در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز ایجرود بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز ایجرود بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز ایجرود بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز ایجرود بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر ایجرود

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ایجرود و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر ایجرود و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر ایجرود در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان زنجان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان زنجان متولی مهدکودک های استان زنجان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر ایجرود بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر ایجرود و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ایجرود می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر ایجرود کمک می کنیم.