مهدکودکهای شهر هویزه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر هویزه

3 مرکز ثبت شده در شهر هویزه

 
مهدکودک پدیده در شهر هویزه

مهدکودک پدیده

خصوصی صبح و عصر
استان خوزستان شهر هویزه
آدرس :
خوزستان ، هویزه ، هویزه ،
 
 
مهدکودک بهشت هویزه در شهر هویزه

مهدکودک بهشت هویزه

خصوصی روزانه
استان خوزستان شهر هویزه
آدرس :
خوزستان ، هویزه ، هویزه منطقه ساکیه
 
 
مهدکودک بیتا در شهر هویزه

مهدکودک بیتا

خصوصی روزانه
استان خوزستان شهر هویزه
آدرس :
خوزستان ، هویزه ، شهرستان هویزه ، بخش مرکزی ، روستای معرض بنی صالح
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر هویزه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر هویزه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر هویزه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر هویزه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر هویزه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر هویزه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر هویزه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر هویزه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر هویزه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز هویزه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز هویزه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز هویزه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز هویزه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر هویزه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر هویزه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر هویزه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر هویزه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان خوزستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان خوزستان متولی مهدکودک های استان خوزستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر هویزه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر هویزه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر هویزه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر هویزه کمک می کنیم.