مهدکودکهای شهر گالیکش

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر گالیکش

5 مرکز ثبت شده در شهر گالیکش

 
مهدکودک آیدین در شهر گالیکش

مهدکودک آیدین

خصوصی صبح
استان گلستان شهر گالیکش
آدرس :
گلستان ، گالیکش ، گالیکش ، روستای ینقاق
 
 
مهدکودک شادی در شهر گالیکش

مهدکودک شادی

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر گالیکش
آدرس :
گلستان ، گالیکش ، 30متری گرگان جدید رسالت18
 
 
مهدکودک گل نرگس در شهر گالیکش

مهدکودک گل نرگس

خصوصی صبح
استان گلستان شهر گالیکش
آدرس :
گلستان ، گالیکش ، گالیکش ، خیابان شهید بهشتی ، پلاک 40
 
 
مهدکودک بوستان در شهر گالیکش

مهدکودک بوستان

خصوصی صبح
استان گلستان شهر گالیکش
آدرس :
گلستان ، گالیکش ، گالیکش ، روستای آق قمیش
 
 
مهدکودک متین در شهر گالیکش

مهدکودک متین

خصوصی صبح
استان گلستان شهر گالیکش
آدرس :
گلستان ، گالیکش ، گالیکش ، روستای ترجنلی
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر گالیکش

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر گالیکش معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر گالیکش و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر گالیکش میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر گالیکش عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر گالیکش برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر گالیکش اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر گالیکش یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر گالیکش در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز گالیکش بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز گالیکش بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز گالیکش بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز گالیکش بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر گالیکش

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر گالیکش و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر گالیکش و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر گالیکش در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان گلستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان گلستان متولی مهدکودک های استان گلستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر گالیکش بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر گالیکش و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر گالیکش می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر گالیکش کمک می کنیم.