مهدکودکهای شهر فیروزکوه

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر فیروزکوه

4 مرکز ثبت شده در شهر فیروزکوه

 
مهدکودک پویش در شهر فیروزکوه

مهدکودک پویش

خصوصی صبح
استان تهران شهر فیروزکوه
آدرس :
تهران ، فیروزکوه ، فیروزکوه ، انتهای شهرک کوهسار ، دانشگاه ازاد اسلامی
 
 
مهدکودک سپهر در شهر فیروزکوه

مهدکودک سپهر

خصوصی صبح
استان تهران شهر فیروزکوه
آدرس :
تهران ، فیروزکوه ، خیابان طالقانی ، جنب مدرسه هفده شهریور
 
 
مهدکودک پویش در شهر فیروزکوه

مهدکودک پویش

خصوصی روزانه
استان تهران شهر فیروزکوه
آدرس :
تهران ، فیروزکوه ، فیروزکوه ، خیابان پاسداران کوچه ی شهید عمرانیان مهد کودک خصوصی پویش
 
 
مهدکودک سپهر در شهر فیروزکوه

مهدکودک سپهر

خصوصی روزانه
استان تهران شهر فیروزکوه
آدرس :
تهران ، فیروزکوه ، فیروزکوه ، خیابان طالقانی نرسیده به دبیرستان 17 شهریور ، مهد خصوصی سپهر
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر فیروزکوه

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر فیروزکوه معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر فیروزکوه و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر فیروزکوه میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر فیروزکوه عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر فیروزکوه برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر فیروزکوه اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر فیروزکوه یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر فیروزکوه در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز فیروزکوه بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز فیروزکوه بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز فیروزکوه بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز فیروزکوه بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر فیروزکوه

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر فیروزکوه و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر فیروزکوه و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر فیروزکوه در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان تهران متولی مهدکودک های استان تهران می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر فیروزکوه بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر فیروزکوه و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر فیروزکوه می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر فیروزکوه کمک می کنیم.