مهدکودکهای شهر اشتهارد

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر اشتهارد

2 مرکز ثبت شده در شهر اشتهارد

 
مهدکودک نور دیده در شهر اشتهارد

مهدکودک نور دیده

خصوصی روزانه
استان البرز شهر اشتهارد
آدرس :
البرز ، اشتهارد ، پارک شهدا خ کارگر ک نیکو روبه روی کتابخانه آیت اشتهاردی
 
 
مهدکودک جوبن در شهر اشتهارد

مهدکودک جوبن

خصوصی روزانه
استان البرز شهر اشتهارد
آدرس :
البرز ، اشتهارد ، اشتهارد بلوار تقوی نبش کوچه رسالت
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر اشتهارد

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر اشتهارد معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر اشتهارد و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر اشتهارد میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر اشتهارد عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر اشتهارد برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر اشتهارد اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر اشتهارد یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر اشتهارد در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز اشتهارد بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز اشتهارد بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز اشتهارد بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز اشتهارد بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر اشتهارد

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر اشتهارد و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر اشتهارد و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر اشتهارد در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان البرز بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان البرز متولی مهدکودک های استان البرز می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر اشتهارد بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر اشتهارد و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر اشتهارد می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر اشتهارد کمک می کنیم.