مهدکودکهای بدون ستاره شهر دیواندره

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های بدون ستاره شهر دیواندره

3 مرکز ثبت شده بدون ستاره در شهر دیواندره

 
مهدکودک کانی چای در شهر دیواندره

مهدکودک کانی چای

خصوصی روزانه
استان کردستان شهر دیواندره
آدرس :
کردستان ، دیواندره ، روستای کانی چای
 
 
مهدکودک دارا و سارا در شهر دیواندره

مهدکودک دارا و سارا

خصوصی صبح
استان کردستان شهر دیواندره
آدرس :
کردستان ، دیواندره ، دیواندره فاز یک کوچه تعاون
 
 
مهدکودک سرزمین کوچولوها در شهر دیواندره

مهدکودک سرزمین کوچولوها

خصوصی روزانه
استان کردستان شهر دیواندره
آدرس :
کردستان ، دیواندره ، دیواندره خیابان امام
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر دیواندره

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی بدون ستاره در شهر دیواندره معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر دیواندره و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های بدون ستاره در شهر دیواندره میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی بدون ستاره خوب در شهر دیواندره عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر دیواندره برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های بدون ستاره شهر دیواندره اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک بدون ستاره در شهر دیواندره یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر دیواندره در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز بدون ستاره دیواندره بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز بدون ستاره دیواندره بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز دیواندره بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز بدون ستاره دیواندره بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز بدون ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر دیواندره

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر دیواندره و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های بدون ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر دیواندره و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های بدون ستاره شهر دیواندره در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان کردستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان کردستان متولی مهدکودک های استان کردستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های بدون ستاره شهر دیواندره بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های بدون ستاره شهر دیواندره و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر دیواندره می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر دیواندره کمک می کنیم.