مهدکودکهای بدون ستاره شهر دلفان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های بدون ستاره شهر دلفان

5 مرکز ثبت شده بدون ستاره در شهر دلفان

 
مهدکودک حضرت رقیه (س) در شهر دلفان

مهدکودک حضرت رقیه (س)

خصوصی روزانه
استان لرستان شهر دلفان
آدرس :
لرستان ، دلفان ، روستای اکبر آباد
 
 
مهدکودک پامچال در شهر دلفان

مهدکودک پامچال

خصوصی روزانه
استان لرستان شهر دلفان
آدرس :
لرستان ، دلفان ، 24 متری طالقانی روبروی مدرسه تزکیه
 
 
مهدکودک تبسم در شهر دلفان

مهدکودک تبسم

خصوصی روزانه
استان لرستان شهر دلفان
آدرس :
لرستان ، دلفان ، دلفان جنب پلیس 10
 
 
مهدکودک باغ شادی در شهر دلفان

مهدکودک باغ شادی

خصوصی روزانه
استان لرستان شهر دلفان
آدرس :
لرستان ، دلفان ، روستای شتر خفت
 
 
مهدکودک ریحانه در شهر دلفان

مهدکودک ریحانه

خصوصی روزانه
استان لرستان شهر دلفان
آدرس :
لرستان ، دلفان ، روستای مرادآباد
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر دلفان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی بدون ستاره در شهر دلفان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر دلفان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های بدون ستاره در شهر دلفان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی بدون ستاره خوب در شهر دلفان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر دلفان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های بدون ستاره شهر دلفان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک بدون ستاره در شهر دلفان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر دلفان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز بدون ستاره دلفان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز بدون ستاره دلفان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز دلفان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز بدون ستاره دلفان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز بدون ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر دلفان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر دلفان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های بدون ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر دلفان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های بدون ستاره شهر دلفان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان لرستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان لرستان متولی مهدکودک های استان لرستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های بدون ستاره شهر دلفان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های بدون ستاره شهر دلفان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر دلفان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر دلفان کمک می کنیم.