مهدکودکهای شهر بیضا

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر بیضا

2 مرکز ثبت شده در شهر بیضا

 
مهدکودک شادان در شهر بیضا

مهدکودک شادان

خصوصی صبح و عصر
استان فارس شهر بیضا
آدرس :
فارس ، بیضا ، بیضا روستای شیخ عبود
 
 
مهدکودک جوانه گندم در شهر بیضا

مهدکودک جوانه گندم

خصوصی صبح
استان فارس شهر بیضا
آدرس :
فارس ، بیضا ، بیضا روستای کوشک هزار
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر بیضا

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر بیضا معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر بیضا و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر بیضا میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر بیضا عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر بیضا برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر بیضا اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر بیضا یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر بیضا در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز بیضا بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز بیضا بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز بیضا بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز بیضا بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر بیضا

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر بیضا و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر بیضا و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر بیضا در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان فارس بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان فارس متولی مهدکودک های استان فارس می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر بیضا بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر بیضا و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر بیضا می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر بیضا کمک می کنیم.