مهدکودکهای شهر بن

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر بن

6 مرکز ثبت شده در شهر بن

 
مهدکودک حسنی در شهر بن

مهدکودک حسنی

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، بن خ شهید مطهری
 
 
مهدکودک آوای شادی در شهر بن

مهدکودک آوای شادی

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، روستای شیخ شبان
 
 
مهدکودک مروارید در شهر بن

مهدکودک مروارید

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، بن خ مطهری
 
 
مهدکودک شکرستان بن در شهر بن

مهدکودک شکرستان بن

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، بن خ شهدا
 
 
مهدکودک ایمان بارده در شهر بن

مهدکودک ایمان بارده

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، بارده
 
 
مهدکودک چتر آبی در شهر بن

مهدکودک چتر آبی

خصوصی روزانه
استان چهارمحال و بختیاری شهر بن
آدرس :
چهارمحال و بختیاری ، بن ، وردنجان خ شهدا
 

شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر بن

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر بن معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر بن و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر بن میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر بن عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر بن برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر بن اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر بن یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر بن در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز بن بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز بن بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز بن بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز بن بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر بن

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر بن و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر بن و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر بن در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری متولی مهدکودک های استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر بن بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر بن و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر بن می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر بن کمک می کنیم.