مهدکودکهای دو ستاره شهر آزادشهر

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های دو ستاره شهر آزادشهر

3 مرکز ثبت شده دو ستاره در شهر آزادشهر

 
مهدکودک بچه های آسمان در شهر آزادشهر

مهدکودک بچه های آسمان

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر آزادشهر
آدرس :
گلستان ، آزادشهر ، خ ، شهید بهشتی کوچه مزار رضوان یکم
 
 
مهدکودک سید الشهدا در شهر آزادشهر

مهدکودک سید الشهدا

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر آزادشهر
آدرس :
گلستان ، آزادشهر ، روستای کاشیداانتهای خیابان مزار
 
 
مهدکودک شکوفه های قرآنی در شهر آزادشهر

مهدکودک شکوفه های قرآنی

خصوصی روزانه
استان گلستان شهر آزادشهر
آدرس :
گلستان ، آزادشهر ، روستای فارسیان روبروی کوچه بهداشت
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آزادشهر

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی دو ستاره در شهر آزادشهر معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر آزادشهر و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های دو ستاره در شهر آزادشهر میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی دو ستاره خوب در شهر آزادشهر عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر آزادشهر برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های دو ستاره شهر آزادشهر اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک دو ستاره در شهر آزادشهر یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آزادشهر در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز دو ستاره آزادشهر بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز دو ستاره آزادشهر بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز آزادشهر بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز دو ستاره آزادشهر بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز دو ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر آزادشهر

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر آزادشهر و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های دو ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر آزادشهر و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های دو ستاره شهر آزادشهر در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان گلستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان گلستان متولی مهدکودک های استان گلستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های دو ستاره شهر آزادشهر بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های دو ستاره شهر آزادشهر و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک دو ستاره در شهر آزادشهر می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر آزادشهر کمک می کنیم.