مهدکودکهای یک ستاره شهر اهواز

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های یک ستاره شهر اهواز

3 مرکز ثبت شده یک ستاره در شهر اهواز

 
مهدکودک ستاره طلایی در شهر اهواز

مهدکودک ستاره طلایی

خصوصی روزانه
استان خوزستان شهر اهواز
آدرس :
خوزستان ، اهواز ، اهواز کمپلو شمالی خ فیض بین قصر شیرین و امیر کبیر
 
 
مهدکودک لبخند گلها در شهر اهواز

مهدکودک لبخند گلها

خصوصی روزانه
استان خوزستان شهر اهواز
آدرس :
خوزستان ، اهواز ، اهواز اخراسفالت بین ناظم و امینی
 
 
مهدکودک آینده برتر در شهر اهواز

مهدکودک آینده برتر

خصوصی روزانه
استان خوزستان شهر اهواز
آدرس :
خوزستان ، اهواز ، اهواز فاز دو پاداداشهر بلوار هجرت نبش خ 44 پ60
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر اهواز

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی یک ستاره در شهر اهواز معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر اهواز و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های یک ستاره در شهر اهواز میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی یک ستاره خوب در شهر اهواز عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر اهواز برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های یک ستاره شهر اهواز اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک یک ستاره در شهر اهواز یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر اهواز در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز یک ستاره اهواز بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز یک ستاره اهواز بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز اهواز بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز یک ستاره اهواز بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز یک ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر اهواز

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک یک ستاره در شهر اهواز و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های یک ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر اهواز و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های یک ستاره شهر اهواز در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان خوزستان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان خوزستان متولی مهدکودک های استان خوزستان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های یک ستاره شهر اهواز بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های یک ستاره شهر اهواز و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک یک ستاره در شهر اهواز می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر اهواز کمک می کنیم.