مهدکودکهای شهر ابوموسی

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های شهر ابوموسی

1 مرکز ثبت شده در شهر ابوموسی

 
مهدکودک شادزی در شهر ابوموسی

مهدکودک شادزی

خصوصی صبح
استان هرمزگان شهر ابوموسی
آدرس :
هرمزگان ، ابوموسی ، استان هرمزگان ، شهرستان ابوموسی ، خیابان انتظام ، جنب منازل نیروی انتظامی
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ابوموسی

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی در شهر ابوموسی معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر ابوموسی و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در شهر ابوموسی میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی خوب در شهر ابوموسی عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر ابوموسی برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های شهر ابوموسی اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک در شهر ابوموسی یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر ابوموسی در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراکز ابوموسی بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • مراکز ابوموسی بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • مراکز ابوموسی بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • مراکز ابوموسی بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز با امکان پذیرش معلولین در شهر ابوموسی

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ابوموسی و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک ها می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر ابوموسی و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های شهر ابوموسی در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان هرمزگان بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان هرمزگان متولی مهدکودک های استان هرمزگان می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های شهر ابوموسی بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های شهر ابوموسی و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک در شهر ابوموسی می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر ابوموسی کمک می کنیم.