مهدکودکهای سه ستاره شهر آبدانان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های سه ستاره شهر آبدانان

6 مرکز ثبت شده سه ستاره در شهر آبدانان

 
مهدکودک رضوی در شهر آبدانان

مهدکودک رضوی

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، مورموری
 
 
مهدکودک شمیم در شهر آبدانان

مهدکودک شمیم

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، خیابان امام ، چهارراه 15خرداد
 
 
مهدکودک گلهای امید در شهر آبدانان

مهدکودک گلهای امید

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، خیابان باقرصدر
 
 
مهدکودک خاطره در شهر آبدانان

مهدکودک خاطره

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، خیابان هزاردر
 
 
مهدکودک اتل متل در شهر آبدانان

مهدکودک اتل متل

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، خ سراب
 
 
مهدکودک سابقون در شهر آبدانان

مهدکودک سابقون

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، کوچه بانک سپه
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آبدانان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی سه ستاره در شهر آبدانان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر آبدانان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های سه ستاره در شهر آبدانان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی سه ستاره خوب در شهر آبدانان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر آبدانان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های سه ستاره شهر آبدانان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک سه ستاره در شهر آبدانان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آبدانان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز سه ستاره آبدانان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز سه ستاره آبدانان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز آبدانان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز سه ستاره آبدانان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز سه ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر آبدانان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک سه ستاره در شهر آبدانان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های سه ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر آبدانان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های سه ستاره شهر آبدانان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان ایلام بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان ایلام متولی مهدکودک های استان ایلام می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های سه ستاره شهر آبدانان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های سه ستاره شهر آبدانان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک سه ستاره در شهر آبدانان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر آبدانان کمک می کنیم.