مهدکودکهای بدون ستاره شهر آبدانان

لیست کامل مهدکودک ها پیش دبستانی ها و کودکستان های بدون ستاره شهر آبدانان

5 مرکز ثبت شده بدون ستاره در شهر آبدانان

 
مهدکودک مینا در شهر آبدانان

مهدکودک مینا

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، خیابان شهیدباهنر ، میدان امام علی (ع)
 
 
مهدکودک ستاره های درخشان در شهر آبدانان

مهدکودک ستاره های درخشان

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، کوی اندیشه
 
 
مهدکودک بهار در شهر آبدانان

مهدکودک بهار

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، خیابان باقرصدر ، کوچه نصردوم
 
 
مهدکودک فردوس در شهر آبدانان

مهدکودک فردوس

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، روستای تپه حمام
 
 
مهدکودک امام حسن مجتبی (ع) در شهر آبدانان

مهدکودک امام حسن مجتبی (ع)

خصوصی روزانه
استان ایلام شهر آبدانان
آدرس :
ایلام ، آبدانان ، آبدانان ، خ شهیداحسانی فر
 

لیست کامل مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آبدانان

برای انتخاب و ثبتنام در بهترین مهدکودک و پیش دبستانی بدون ستاره در شهر آبدانان معیارهای متعددی اثرگذار هستند؛ دسترسی پذیری و نزدیکی به محل سکونت یکی از موارد مهم هست که میتوان به آن اشاره کرد. بررسی لیست مهدکودک های شهر آبدانان و مشاهده آدرس مهدکودک ها و پیش دبستانی های بدون ستاره در شهر آبدانان میتواند به والدین کمک کند تا مهدکودک و یا پیش دبستانی مناسب با فرزندشان را انتخاب نمایند.

در انتخاب مهدکودک یا پیش دبستانی بدون ستاره خوب در شهر آبدانان عوامل مهمی از جمله شهریه، نزدیکی به محل سکونت، مهارت مربیان، نحوه برخورد با کودکان اهمیت بسیاری دارند؛ برای بررسی بیشتر مهدکودک میتوانید از بخش نظرات در هر مهد دیدگاه دیگر والدین را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه امکانات مهدکودک ، اطلاعات پذیرش و زمان ثبتنام در مهدکودک های شهر آبدانان برای شما حائز اهمیت است ، در پروفایل هر یک از مهدکودک های بدون ستاره شهر آبدانان اطلاعات جامعی قرار داده شده که شما را در یافتن بهترین پیش دبستانی یا مهدکودک بدون ستاره در شهر آبدانان یاری می کند.

بطور کلی مهدکودک ها و پیش دبستانی های شهر آبدانان در دسته بندی های مختلف قرار دارند؛ که به طور اجمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیست مراکز بدون ستاره آبدانان بر اساس جنسیت پذیرش
  1. دخترانه
  2. پسرانه
  3. مختلط
 • لیست مراکز بدون ستاره آبدانان بر اساس نوع مرکز
  1. دولتی
  2. خصوصی
  3. مراکز نیمه خصوصی
 • لیست مراکز آبدانان بر اساس رتبه و امتیازدهی سازمانی
  1. یک ستاره
  2. دو ستاره
  3. سه ستاره
  4. چهار ستاره
  5. پنج ستاره
 • لیست مراکز بدون ستاره آبدانان بر اساس زمان فعالیت
  1. روزانه
  2. شبانه
  3. شبانه روزی
  4. نوبت صبح
  5. نوبت عصر
  6. نوبت صبح و عصر
 • مراکز بدون ستاره با امکان پذیرش معلولین در شهر آبدانان

با توجه به شاخص های مختلف در انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر آبدانان و یا دیگر شهر های استان ، با بررسی همه مهدکودک ها و تمامی مراکز مراقبت و نگهداری کودکان در پارامترهایی همچون امکانات ، وضعیت بهداشت ، تحصیلات و نحوه برخورد مربیان و کادر آموزشی و… میتوانیم مهدکودک با بهترین عملکرد را انتخاب کنیم که این کار به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند تحقیقات کامل در تمام مهدکودک های بدون ستاره می باشد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که با توجه به تعداد مهدکودک ها در شهر آبدانان و تعداد زیاد مهدکودک های کشور کار پیچیده ای خواهد بود.

مهدکودک های بدون ستاره شهر آبدانان در ابتدا زیر نظر سازمان بهزیستی استان ایلام بودند ، اما با تغییر قوانین تصویب شده در حال حاضر سازمان آموزش و پرورش استان ایلام متولی مهدکودک های استان ایلام می باشد.

برای تبلیغ در صفحه مهدکودک های بدون ستاره شهر آبدانان بصورت مجزا لطفا با مدیریت تماس بگیرید. در حال حاضر این وب سایت عام المنفعه بوده و عواید حاصل از تبلیغات در مهدکودک های بدون ستاره شهر آبدانان و یا دیگر شهر ها و دیگر صفحات این سایت صرف امور خیریه می‌شود.

سیاست سایت بر واقعی بودن حداکثری نظرات و امتیازات کاربران و والدین می باشد؛ از آنجاییکه این نظرات مرجع دیگر والدین و مادران عزیز جهت انتخاب بهترین مهدکودک بدون ستاره در شهر آبدانان می باشد ، با نهایت ظرافت و دقت از نظرات اسپم و غیرواقعی جلوگیری می کنیم و به شما در یافتن مهدکودک مناسب در شهر آبدانان کمک می کنیم.